Maksevõimalused

Pangalink

Kauba eest saab maksta pangalingiga. Peale kasitoopood.ee e-poes tellimuse vormistamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB, LHV või COOP Pank. Peale internetipanka sisselogimist näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Kontrollige andmed ning kinnitage maksekorraldus. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

Krediitkaart

Krediitkaardiga maksmiseks valige peale tellimuse vormistamist „Krediitkaart“. Sisestage enda kaardi number, kaardil olev nimi, aegumiskuupäev ja kolmekohaline turvakood vastavatesse väljadesse. Klikkige nupule „Maksa“ ja seejärel logi sisse enda internetipanka ja kinnita makse. Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on tavaliselt 1-2 tööpäeva.

Arve

Arvega maksmiseks valige peale tellimuse vormistamist makseviisiks „Arvega“. Peale kasitoopood.ee e-poes tellimuse vormistamist saadame Teie e-postile kirja makse tegemiseks vajaliku infoga.

Makse selgituse väljale palume kirjutada enda tellimuse number.

Võtame tellimuse töösse, kui 3 päeva jooksul on laekunud 100% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 3 päeva jooksul meie kontole laekunud, tühistatakse tellimus.

Ülekandeid on võimalik teha järgnevale kontole:

Pank: LHV
Saaja: Enode OÜ
A/a: EE487700771005603087
BIC/SWIFT: LHVBEE22

Järelmaks (Esto)

Coming soon, stay tuned.