Miks hakata müüma meie platvormil?

Müü üle kogu Eesti

Tänu veebipoele puuduvad füüsilised piirid. Müü enda tooteid igasse Eestimaa nurka.

24/7 klienditeenindus

Oleme iga küsimuse ja probleemi korral Sinu jaoks olemas. Kindlasti heida pilk peale ka abikeskusele.

Puudub liitumis- ning kuutasu

Meie platvormi kasutamine on riskivaba - maksad ainult siis, kui ise teenid.

Korduma kippuvad küsimused

K: Ma juba müün enda käsitöötooteid isiklikus poes ja veebipoes. Miks peaksin liituma?
V: Käsitööpoes müües puuduvad tavapärased kulud, mis oleksid oma enda veebipoe või füüsilise poe pidamisega, seetõttu on see taskukohane ja riskivaba võimalus internetis enda tooteid müüa. Meie toome veebipoodi kliendid, tänu millele jõuad rohkemate huvilisteni ning müüd rohkem.

K: Kui palju see maksab?
V: Meil puuduvad liitumis- ja kuutasud või muud sarnased püsikulud – maksad vaid müüdud toodete pealt. Erinevalt teistest vahendajatest, kasutamine meie astmelist vahendustasu süsteemi. Mida suurem on toote hind, seda väiksem on vahendustasu. Vahendustasu jääb vahemikku 10-20% ning meile maksad alles siis, kui toimub ost.

K: Kuidas mulle makstakse?
V: Eraisikuna müües teeme väljamakse Su pangakontole iga nädala tagant nende toodete pealt, mille klient on vähemalt kaks nädalat tagasi kätte saanud. Kui soovid enda ettevõtte alt müüa, anna meile sellest palun teada.

K: Kui kaua alustamine aega võtab?
V: Müüjana registreerumine võtab kuni 5 minutit. Toodete ja sellega seonduva info lisamine sõltub sellest, kui palju tooteid soovid kohe müüki lisada. Hiljemalt 24 tunni pärast on Su tooteid Käsitööpoes olemas ning oledki valmis tellimusi võtma.

K: Kuidas kauba väljasaatmine toimub?
V: Pärast tellimuse saamist valmista toode ette saatmiseks – pakenda toode ning toimeta see kliendi poolt valitud transpordifirma (Omniva, Itella Smartpost, DPD) pakiautomaati. Kohaletoimetamise eest vastutab müüja ja meie poolt on selle edukaks sooritamiseks kogu vajalik info olemas. Saatmiskulu katab ostja.

Registreerimine

Kontaktandmed

Äriühingu andmed (valikuline)

Väljamaksed

Profiil

Tähtis: see on nimi, mida kliendid näevad, kui sinult tooteid ostavad. Palun vali hoolikalt.